Ogólnopolski konkurs PORCJA POZYTYWNEJ ENERGII powiązany jest z programem edukacyjnym i odbył się już po raz trzeci. Talenty naszych uczniów po raz kolejny zostały docenione. Klasa IV a zajęła I miejsce w kategorii LandArt, klasa VI b – I miejsce w kategorii filmowej.
Szczególną kreatywnością popisali się uczniowie klasy IV a, którzy pod opieką wychowawcy, p. Justyny Kuchorz, wykonali na szkolnym dziedzińcu przepiękny rower z warzyw i owoców. W kategorii LandArt nie mieli sobie równych!

film1m

Nie zawiodła nas też klasa VI b, która pod opieką wychowawcy, p. Joanny Meryk, przygotowała 3-minutowy film pt. „Porcja Pozytywnej Energii. Epizod III: Na ratunek ziemskim dzieciom”. Uczniowie tej klasy po raz trzeci brali udział w konkursie i po raz trzeci zwyciężyli w kategorii filmowej.

Konkurs jest uzupełnieniem programu edukacyjnego, którego inicjatorem jest marka Crispy Natural. Celem programu jest promocja zdrowego odżywiania i aktywnego, proekologicznego stylu życia poprzez działania profilaktyczne. Obie prace konkursowe były kontynuacją działań wynikających z przeprowadzonych warsztatów podczas godzin wychowawczych. Zachęcają do zdrowego stylu życia i dbałości o środowisko.
Gratulujemy!