Wydarzenia

REKRUTACJA 2018/2019

Tradycyjnie już 15 września obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności, odwagi i zabawy. Poznaliśmy historię małej Vashti i tworzyliśmy kropkowe arcydzieła.

 

W poniedziałek 13 września w Pałacu w Pawłowicach odbyła się uroczysta gala, podczas której rozstrzygnięty został KONKURS „LIST DO TATY” , który zorganizowany został dla szkół podstawowych dla klas czwartych i piątych przez Komisję Rodziny Senatu RP, Rzecznika Praw Dziecka i oraz Fundację Cyryla i Metodego.
Biuro Senatora Beniamina Godyli zorganizowało okręgowy etap konkursu.
Zadaniem uczniów było napisanie listu, w którym mieli przedstawić rolę ojca w swojej rodzinie: kim jest i co dla nich znaczy ich tato. Tematyka miała zwrócić uwagę na niezastąpioną rolę ojca w życiu każdego dziecka i w rodzinie. Przeprowadzone były też we wszystkich klasach czwartych i piątych lekcje wychowawcze wg scenariusza : Rola ojca w rodzinie.
Udział wzięło 67 uczniów z województwa opolskiego, wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy , Komisja przyznała nagrodę główną i wyróżnienia. W konkursie brali udział uczniowie naszej szkoły, uczniowie klasy 4b w roku 2020/21: Anna Brodacka, Magda Nowak, Jakub Sanocki , a praca jednego z nich Patryka Brząkały została wyróżniona!


Gratulujemy Uczniom, dziękujemy Panu Senatorowi za przyjęcie i wyróżnienie naszych uczniów, te chwile zostaną długo w sercach.

 

1 września 2021r. podczas Inauguracji Roku Szkolnego 2021/2022 powitaliśmy w naszej szkole uczniów z klas pierwszych. Pani Dyrektor Grażyna Lipińska dokonała uroczystego Pasowania na Ucznia wszystkich pierwszoklasistów. Nowi uczniowie naszej szkoły otrzymali teczki z przyborami plastycznymi ufundowane przez Burmistrza Olesna, Pana Sylwestra Lewickiego. Wychowawcą klasy 1a jest mgr Katarzyna Gittel Al-Hag, klasy 1b mgr Martyna Pilśniak, klasy 1c mgr Anna Szydło.
Wszystkim pierwszaczkom życzymy samych sukcesów.

Chcesz zobaczyć wszystkie zdjęcia przejdź do GALERII 

 

Dziś DZIEŃ KIBICA w naszej szkole. KIBICUJEMY NASZYM !!!

WhatsApp Image 2021 06 23 at 13.02.57dzien kibica kadr filmowyWhatsApp Image 2021 06 23 at 13.03.50

e dz1

OdP grafika www facebook

 

  galeria ico

 

padlet biblioteki 

 

 

logo face3

logo face

 

 jadlospis g

 

logo koord

dobry start mini

Rządowy Program „Dobry Start”

[zobacz szczegóły]

   

plansza bezpieczna plus1

  

logo LS

  

zaswiadczenie dbi2021 min

 

certyfikat trzymaj forme min 

logo knm 780x466