Galeria FOTO

21 grudnia 2020r. dzieci z grupy Gwiazdek, chcąc wprowadzić w świąteczny nastrój pracowników naszej szkoły, jak również swoich najbliższych, przedstawiły Jasełka. W bożonarodzeniowej scenerii stworzonej przez nauczycielki oraz pięknych strojach przygotowanych przez rodziców odtworzyły historię narodzin Pana Jezusa w stajence. Na moment przestały być zwykłymi dziećmi i zmieniły się w najświętszą rodzinę, anioły, pastuszków i królów. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały. Na koniec pani dyrektor Grażyna Lipińska podziękowała dzieciom za występ i złożyła wszystkim życzenia. Rodzice przedszkolaków zobaczyli świąteczne przedstawienie dzięki udostępnionemu im nagraniu.

Po Jasełkach w grupie Gwiazdek odbyła się wspólna wigilia w postaci uroczystego obiadu. Na stole pojawiły się tradycyjne potrawy wigilijne – barszcz z uszkami i smażona ryba. Nie obyło się także bez wspólnego kolędowania, które sprawiło przedszkolakom wiele radości.
Ten świąteczny dzień w naszym przedszkolu z pewnością na długo utkwi dzieciom w pamięci.

0102003

040506

>>>>zobacz wszystkie zdjęcia w GALERII FOTOGRAFII<<<

e dziennik

  galeriaKolor

  facebook

 

lab.przyszl

 

stolowka 

 

telefonzaufaniaplakat