Dnia 15 grudnia 2016 roku na sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się turniej klas III – IV w "Dwa ognie" dziewcząt i chłopców w ramach programu "Uczniowie z terenu Gminy Olesno razem przeciwko zjawiskom patologii". W zawodach wzięło udział łącznie 43 uczniów (21 dziewcząt i 22 chłopców). Rozgrywki odbywały się systemem „Każdy z każdym” – po 2 sety do 12 punktów.

[więcej zdjęć w GALERII]

Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, a pierwsze miejsce w kat. dziewcząt i chłopców - puchar. Dodatkową atrakcją dla dzieci było losowanie nagród: siedmioro spośród uczestników otrzymało piłki, rakietki do tenisa stołowego, rakietki do badmintona, koszulki sportowe oraz słodkie upominki. Podczas turnieju kciuki za swoje pociechy trzymali ich rodzice.
Dziękujemy za emocje i dobrą zabawę.
Prowadzący: Barbara Bioły, Waldemar Chwiłka.