Szkolny Mistrz SUDOKU

1. Konkurs odbędzie się w dwóch etapach.
  2. W etapie I – klasowym uczestniczą wszyscy chętni uczniowie klas 4-6.
  3. I etap konkursu odbędzie się w styczniu 2016 r. podczas wybranej przez nauczyciela lekcji matematyki.
  4. Trzech najlepszych uczniów z każdej klasy przechodzi do II etapu - szkolnego.
  5. Etap szkolny odbędzie się w lutym 2016 r.
  6. Zwycięzca otrzymuje tytuł „Szkolnego Mistrza Sudoku”, dyplom, ocenę celującą cząstkową z matematyki oraz 10 punktów w konkursie MatMistrz.
  7. Uczniowie którzy zdobędą II i III miejsce również otrzymają dyplom, ocenę celującą cząstkową z matematyki oraz punkty w konkursie MatMistrz (odpowiednio 8 i 6 pkt).
  8. Uczniowie którzy zdobędą IV i V i VI otrzymają ocenę celującą cząstkową z matematyki oraz 4 punkty w konkursie MatMistrz. Pozostali uczniowie zakwalifikowani do etapu szkolnego otrzymają ocenę celującą cząstkową z matematyki i 2 punkty w konkursie MatMistrz.