Konkurs  MatMistrz 2016/17

1. Konkurs trwa od października 2016 do maja 2017 roku.
  2. Uczestniczą w nim uczniowie klas 4-6.
  3. W okresie trwania konkursu uczniowie zdobywają punkty uczestnicząc w konkursach ujętych w terminarzu oraz rozwiązując zadania z list ukazujących się na gazetce i na szkolnej stronie www.
  4. Każdy z konkursów ujętych w terminarzu posiada swój odrębny regulamin .
  5. Zwycięzcy poszczególnych konkursów otrzymają –zgodnie z regulaminami poszczególnych konkursów.
  6. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie Kangur i Wojewódzkim Konkursie Matematycznym otrzymają punkty Matmistrz.
  7. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursach Matematycznych pozaszkolnych otrzymają punkty Matmistrz.
  8. Zwycięzcą konkursu oraz szkolnym MatMistrzem zostanie uczeń, który zdobędzie najwięcej punktów w ciągu całego roku szkolnego.
  9. Dla najlepszych, najaktywniejszych i najwytrwalszych uczestników konkursu MatMistrz przewidziane są dyplomy i nagrody rzeczowe.
  10. Zapraszamy !!!!