Wydarzenia

Uczniowie naszej szkoły w dniu 15.06.2023r. brali udział w wojewódzkich zawodach z cyklu "Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie" na stadionie im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu. W zawodach wzięło udział ponad 400 dzieci z całego regionu.
Rywalizacja toczyła się w pięciu konkurencjach, w tym dwie z nich zaliczane były w dwuboju. Zawodnicy musieli zmierzyć się z biegiem na 60, 300 metrów, 600 metrów, skokiem w dal i wzwyż oraz rzutem piłeczką palantową.

To była świetna zabawa, ale i sportowa rywalizacja.

Naszą szkołę reprezentowali:
Julia Brodacka – p.palantowa, bieg na dys.300 metrów
Amelia Sklorz – 60 metrów, skok w dal
Bartosz Gruca - 60 metrów, skok w dal
Igor Czyżewski - 60 metrów, skok w dal

Gratulacje, każdemu z naszych zawodników udało się poprawić własny rekord życiowy.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć ...>>>

 

BUSB5641

 

e dziennik

  galeriaKolor

  facebook

 

lab.przyszl

 

stolowka 

 

telefonzaufaniaplakat